Program Sponsora

Educational Polish Corporation jest nieprofitową organizacją podlegającą sekcji 501(c)(3). Naszym celem jest nauka polskiego języka, kultury i tradycji. Kierujemy nasze programy do szerokiej amerykańskiej i polsko-amerykańskiej populacji: dorosłych i dzieci. W przybliżeniu 20 milionów ludzi z polskimi korzeniami mieszka w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy zainteresowani są krajem ich przodków, ich językiem i tradycjami. Oferujemy klasy na różnych poziomach. Większość naszych programów jest skierowana do dzieci. Dla wielu emigrantów i Amerykanów pierwszego pokolenia, nauka języka polskiego, kultury i tradycji jest bardzo ważna. Aby dotrzymać naszych obietnic, potrzebujemy waszego wsparcia. Prosimy, zapoznajcie się z naszym programem sponsora. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wasza hojność.

PRZYJACIEL SZKOŁY

(Każdy kto ofiaruje $25.00 lub więcej)
Przyjaciele Szkoły będą mieli wywieszone wizytówki na szkolnej tablicy przez cały rok szkolny.

BRĄZOWY SPONSOR

(Każdy kto ofiaruje $100.00 lub więcej)
Brazowy Sponsor będzie ogłoszony w sekcji sponsorów na naszej stronie www.szkolajezykapolskiego.com, a jego wizytówki będą wywieszone na szkolnej tablicy przez cały rok szkolny. Sponsor otrzyma również "Certificate of Bronze Sponsorship".

SREBRNY SPONSOR

(Każdy kto ofiaruje $200.00 lub więcej)
Srebrny Sponsor będzie ogłoszony w sekcji sponsorów na naszej stronie www.szkolajezykapolskiego.com, a jego wizytówki będą wywieszone na szkolnej tablicy przez cały rok szkolny. Sponsor będzie wspomniany na naszych szkolnych imprezach i otrzyma "Certificate of Silver Sponsorship".

ZŁOTY SPONSOR

(Każdy kto ofiaruje $300.00 lub więcej)
Złoty Sponsor będzie ogłoszony w sekcji sponsorów na naszej stronie www.szkolajezykapolskiego.com, a jego wizytówki będą wywieszone na szkolnej tablicy przez cały rok szkolny. Sponsor będzie wspomniany na naszych szkolnych imprezach i będzie mógł wywiesić swoje banery i reklamy podczas tych wydarzeń (walentynki, szkolny piknik, itd.) Sponsor otrzyma również "Certificate of Gold Sponsorship".

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.